Nové webové stránky

1Jak jste si již jistě všimli spustili jsme na stávající adrese zcela nové webové stránky. Původní myšlenka inovovat „webovky“ přišla počátkem loňského roku, avšak časová náročnost a celková obtížnost tvorby tohoto způsobu prezentace jednotky to neustále oddalovala. Dnes, 26. října 2015, tedy 8 let od vzniku prvních stránek, které jste mohli sledovat až do dnešního odpoledne, jsme konečně završili období příprav a testování a spustili zcela nové webové stránky Jednotky sboru dobrovolných hasičů Kopřivnice.

 

Celý příspěvek

Memorandum o vzájemné spolupráci

uvodVe středu 19. 3. 2014 před polednem se na půdě hasičské zbrojnice uskutečnilo slavnostní podepsání memoranda o spolupráci mezi společností Tatra trucks a.s., městem Kopřivnice, jakožto zřizovatelem jednotky a Sborem dobrovolných hasičů v Kopřivnici.
Celý příspěvek

Jsme jednotkou roku 2012 !

uvodVe čtvrtek 8. 11. 2012 byly na slavnostním galavečeru v hotelu Voroněž v Brně vyhlášeny výsledky celorepublikové soutěže Dobrovolní hasiči 2012. Odborná porota vybírala pět finalistů z každé oblasti (území republiky bylo pro účely soutěže rozděleno na pět celků). Výsledné pořadí pak určila veřejnost prostřednictvím internetového a sms hlasování.
Celý příspěvek

Rekonstrukce hasičské zbrojnice

uvodVe 42. kalendářním týdnu roku 2011 bylo završeno čtyřleté úsilí, jehož cílem bylo zlepšení podmínek a zefektivnění výkonu služby jednotky sboru dobrovolných hasičů v našem městě. V úterý 18. 10. 2011 převzala stavební firma objekt hasičské zbrojnice, který během konce tohoto a po celý rok 2012 projde zásadní rekonstrukcí.
Celý příspěvek

Den s IZS

9Dne 1.6.2007 se v Kopřivnici uskutečnila akce  – Preventění na Den dětí-. Celá akce se odehrávala již od brzkých dopoledních hodin a probíhala až do pozdních odpoledních hodin.
Celý příspěvek

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ
Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice