Dny techniky 2016

P1190127

Ani v letošním roce nemůžeme chybět na akci Kopřivnické dny techniky. Naši hasiči přivezli na polygon ke statické ukázce prvovýjezdový vůz CAS 24 a velkokapacitní cisternu CAS 32, obě postavené na podvozku Tatra. Kromě toho zajišťuje jednotka na akci požární hlídku. Dny techniky jsou dvoudenní akcí, kdo tedy nestihl podívat se dnes (4. 6. 2016), má šanci ještě zítra. A pro toho, komu to nevyjde ani zítra, přinášíme alespoň několik fotopostřehů.

Kromě expozice techniky a programu na ploše polygonu se v rámci dnů techniky mohli návštěvníci podívat do některých výrobních prostor v areálu Tatry. Přístupná byla finální montáž nákladních automobilů, své brány otevřela také společnost Tawesco, která dodává pro TATRA TRUCKS a.s. mimo jiné rámy nebo kabiny pro řady Terra a Force. Jedinečnou příležitostí bylo podívat se do nově založeného podniku TATRA DEFENCE VEHICLE, která působí v obranném průmyslu. Oko návštěvníka potěšila také vystavená historická vozidla.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice