Ostatní

Ve středu 25. října 2017 v 10 hodin se na prostranství před radnicí uskutečnilo slavnostní předání nové požární techniky. Město Kopřivnice investovalo v posledních dvou letech nemalé prostředky do obnovy techniky u všech jednotek požární ochrany, které zřizuje. Pro jednotky v místních částech zakoupilo ze svého rozpočtu 4 ks dopravních automobilů a pro jednotku ve městě, zařazenou v nejvyšší kategorii (JPO II), se podařilo s využitím evropských dotací pořídit novou velkokapacitní cisternu a rovněž dopravní automobil. K tomu dostali navíc v loňském roce kopřivničtí hasiči do výpůjčky od Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje automobilový žebřík.

Štramberk, 20. 8. 2016

4. 6. - 5. 6. 2016, areál Tatry

V rámci Dne požární bezpečnosti, který je vyhlašován v pátky třináctého Českou asociací hasičských důstojníků, jsme se v letošním roce rozhodli, že po vzoru Hasičského záchranného sboru otevřeme veřejnosti hasičskou zbrojnici. Den otevřených dveří se uskutečnil 13. května 2016 za velké účasti veřejnosti.

Kopřivnice, 30. 5. 2014

24. 5. 2013, BVV Brno

Kopřivnice 9. 10. 2012, slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice

Skautské centrum Vanaivan, Kopřivnice 2. 8. 2012 - ukázka techniky dětem na letním táboře.

Ukázka Vlčovice, lašské laškování 2012 KDK Kopřivnice - V sobotu 23.6.2012 měli hasiči plné ruce práce. Nemuseli se však zabývat likvidací mimořádných událostí, ale na pozvání kolegů z Vlčovic se účastnili zábavného odpoledne, kde předvedli svoji techniku. Poté, spolu s dalšími sbory obcí Lašské brány, \"bojovali\" na již třetím ročníku Lašského laškování. Pro naši jednotku to znamenalo utvořit družstvo, které se zúčastní pořadteli připraveného \"hasičského závodu\". Naše družstvo si nemilosrdně poradilo se soupeři a vydobylo si první místo, které navíc pomohlo k celkovému vítězství města Kopřivnice v soutěži o Pohář Lašské brány. Poté se družstvo zúčastnilo ještě recesní soutěže, která byla hlavně pro zábavu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ
Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice