Naše účast na oslavách 100 let tělovýchovné jednoty v Kopřivnici

uvodV letošním roce jsme si v našem městě připoměli 100 let od vzniku tělovýchovné jednoty.

Oslavy probíhaly od pátku do soboty. Na druhý den byly naplánovány na letním stadióně soutěže mezi žáky Kopřivnických základních škol a fotbalové utkání „veteránů“ (nad 35 let) mezi Kopřivnicí a Novým Jičínem. V rámci sobotního programu jsme prezentovali návštěvníkům naši techniku a mladí hasiči předvedli dva ukázkové požární útoky. Poprvé v nových sportovních kompletech, které dostali darem od svého sponzora – Pizzerie Olympia (děkujeme). Za odměnu, si pak mohli (k jejich neskrývané radosti) zastříkat také z poněkud většího stroje – a to z vodních děl naší Tatry 148.


Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice