Nová technika pro hasiče

uvod1. 3. 2010 proběhlo na centrální hasičské stanici HZS MSK v Ostravě Zábřehu slavnostní předání technických prostředků a mobilní požární techniky pro Hasičský záchranný sbor kraje a jednotky sboru dobrovolných hasičů.

Technika byla nakoupena z prostředků Moravskoslezského kraje a z dotace ministerstva vnitra. Předání se zúčastnil mimo jiné i hejtman Jaroslav Palas. Hasičský záchranný sbor převzal několik kusů mobilní požární techniky, kontejnery nouzového přežití a záchranné seskokové matrace. Pro vybrané dobrovolné jednotky kategorie JPO II a III byly letos připraveny k předání digitální radiostanice, dýchací přístroje, přetlakové ventilátory, elektrocentrály s osvětlovací soupravou a plovoucí čerpadla. Naše jednotka letos obdržela přetlakový ventilátor, který převzal starosta města Josef Jalůvka spolu se zástupcem velitele jednotky a p. Bajerovou z městského úřadu, která má na starosti požární ochranu v našem městě. V roce 2008  dostala naše jednotka ve stejné akci 6 ks dýchacích přístrojů.Podrobná zpráva na webu Moravskoslezského kraje

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice