Slavnostní předání techniky z darů MS kraje

1Dne 8. 10. 2015 proběhlo na krajské centrální stanici Hasičského záchranného sboru v Ostravě Zábřehu slavnostní předání nové techniky jednotkám Sboru dobrovolných hasičů vybraných obcí Moravskoslezského kraje.

V tomto roce zakoupil krajský úřad ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského kraje pro zkvalitnění výkonu služby u dobrovolných jednotek několik sad hydraulického vyprošťovacího zařízení, přístroje pro detekci, prostředky k zamezení úniku nebezpečných látek, dýchací techniku, digitální radiostanice a mobilní zástěny.

Balíček techniky určený hasičům v Kopřivnici byl letos opravdu velký. Naše jednotka, předurčená mimo jiné k zásahům na nebezpečné látky a u dopravních nehod obdržela nové hydraulické vyprošťovací zařízení, detekční přístroj k identifikaci množství toxických látek v ovzduší, kanalizační rychloucpávku a mobilní zástěnu. Vše v hodnotě vysoko přesahující 0,5 mil. Kč.

Článek a foto na webu požáry.cz

moravskoslezsky-kraj-logo

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice