Soutěž o Pohár starosty SDH 2008

uvodV pořadí 15. ročník tradiční soutěže „O pohár starosty SDH Kopřivnice“ se uskutečnil v sobotu 6. září 2008 na kopřivnickém koupališti. Již od brzkých ranních hodin se členové sboru zúčastnili příprav soutěžě. Po osmé hodině ranní bylo vše na koupališti připraveno a postupně se začly sjíždět sbory z okolí.

Samotná soutěž začala v devět hodin a to pro mladé hasiče, přesněji pro mladší a starší dorost. Za mladší žáky se zúčastnilo celkem 6 družstev a to: Rybí, Závišice, Lubina, Mniší, Příbor a samozřejmě domácí družstvo. V kategorii starších žáků se zúčastnilo 5 družstev. Na prvních místech se umístily družstva Mnišího (mladší) a Závišic „A“ (starší). Naši mladí hasiči skončili na šestém místě. Během soutěže MH vyjela jednotka k dopravní nehodě na Štefánikovu ulici, kde došlo k většímu úniku oleje po dopravní nehodě. Následně po skončení části pro mládež se rozběhla část druhá, soutěž družstev dospělých. Celkem přijelo změřit své síly 17 družstev z okolí. Nově k nám přijeli hasiči až z Valašské Bystřice, kteří skončili na 7. místě. Do soutěže byly přihlášeny i dvě družstva žen, z Lubiny-Větřkovic a Hůrky. Našim hasičům se bohužel letos nezadařilo, pokus „béčkaře“ nevyšel, a proto získali „N“. Prvním místem se mohou chlubit hasiči z Mnišího. Na závěr bychom chtěli blahopřát všem zúčastněným k jejich umístění, ať již bylo lepší či horší. Děkujeme za účast a těšíme se na další ročník této kopřivnické soutěže.


Fotografie ze soutěže:

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice