Soutěž – Ženklava – 7.7. 2007

12Dne 7. července se uskutečnila v Ženklavě soutěž. Za náš sbor se zúčastnili celkem tři družstva, a to mladí hasiči a dospělí ve dvou družstvech.

Mladí hasiči startovali jako druzí a díky tréninkům obhájili krásné třetí místo, ze kterého měli očividnou radost. 🙂 Dospělí obhájili druhé a čtvrté místo. Soutěžní disciplíny začínaly výběhem k základně, zapojení hadic a mezitím velitel již běžel ke stanovišti, kde po doběhu zmáčkl tlačítko a vyčkaval na proudaře. Jeden proudař stříkal na terč a druhý měl za úkol shodit pět sudů, po shození sudů vyběhl na pokyn rozhodčího velitel, který sprintem běžel cca 100 m úsek a zmáčkl stopky a tímto bodem byla pro družstvo soutěž ukončena. Na prvním místě se umístilo družstvo SDH Lubina – Větřkovice s časem rovných 60 vteřin. Naše družstvo po menším „zádrhelu“ hned na startu skončilo s časem 69 vteřin a druhé družstvo dospělých mělo čas 75 vteřin. Další soutěž nás čeká hned příští týden, a to ve Veřovicích.


Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice