Soutěžní víkend 21.7. a 22.7. 2007

3Uplynulý víkend byl ve znamení soutěží. V sobotu jsme zavítali do Závišic, kde jsme přijeli obhajovat loňské vítězství a štěstí zkusilo i družstvo mladých hasičů. V neděli jsme se zúčastnili soutěže v Hůrce.

Soutěž v Závišicích navštěvujeme každoročně a celkem se nám tam daří. Za posledních pět let jsme 4x vyhráli a po třech po sobě jdoucích vítězstvích máme v trvalém držení již jeden putovní pohár. Letos byla soutěž přemístěna z tradičního místa na prostranství za hospodu, ale průběh zůstal stejný. Saje se z volného zdroje s převýšením cca 2,5 m, dopravní vedení prochází tunelem, před kterým je ještě umístěna překážka (káď), která musí být odstraněna. Od rozdělovače jdou 3 proudy, levý stříká ze žebříku, střední s tunelu a pravý přes okno. Letos jsme obsadili až 5. místo z 13 zúčastněných družstev, kdy se nám po velice dobrém začátku a rozvinutí útoku odpojilo „B“ ze stroje. Ještě před soutěží mužů proběhla soutěž mladých hasičů. Naše družstvo po sympatickém výkonu obsadilo 6. místo. V neděli v Hůrce jsme si ale vše vynahradili a zvítězili.


Fotografie ze ZávišicMladí hasiči

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice