Volejbalový turnaj IZS

uvodBez jednoho dne přesně po roce, v sobotu 8. 1. 2010, se ve sportovní hale základní školy ve Štramberku uskutečnil opět volejbalový turnaj složek integrovaného záchranného systému.

Pozvání pořadatelů přijali hasiči ze Studénky-Butovic, Štramberka, družstvo zaměstnanců polikliniky v Kopřivnici a nechyběl samozřejmě ani tým našich hasičů. Bohužel nepřijel (ač přislíbil účast) loňský vítěz – Policie ČR. Hrálo se systémem každý s každým. Po skončení základní části hráli podle pořadí v tabulce první se čtvrtým a druhý se třetím. Vítězové těchto zápasů se utkali ve finále o první místo a poražení bojovali o třetí pozici.Letos si nejlépe vedl tým polikliniky Kopřivnice, který ve finále porazil naše hasiče. Na třetím místě se umístili hasiči ze Studénky-Butovic a těsně pod stupni vítězů zůstal Štramberk.

Za pořadatelský tým děkujeme Domu dětí a mládeže Kopřivnice, který se podstatnou měrou podílel na zabezpečení turnaje. Věříme, že i hráči byli spokojeni a příští rok po Novém roce se zase sejdeme, abychom se po svátcích trochu rozhýbali :-).


Minulý ročník turnaje

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice