Volejbalový turnaj složek IZS

uvodV sobotu 9. 1. 2010 dopoledne se v hale ZŠ ve Štramberku odehrál přátelský turnaj složek IZS ve volejbale. Akci zastřešoval společně Dům dětí a mládeže Kopřivnice a naši hasiči.

Na akci se sešlo celkem pět týmů a to družstvo Policie ČR Kopřivnice, hasiči ze Štramberka a Studénky – Butovic, dále tým zaměstnanců polikliniky Kopřivnice (s jedním našim členem – Romanem Stachou) a družstvo „Sněhuláků“, za které nastoupili členové naší jednotky (Marcel Stacha, Lubomír Staškovan, Lukáš Žáček a připraveni zasáhnout byli Jan Michálek – hl. organizátor, Tomáš Bartoň a Jan Tihelka – dokumentarista). Družstvo bylo doplněno o další 3 skvěle hrající hráče z jiných týmů.Hrálo se systémem každý s každým, na dva vítězné sety, podle nových pravidel (čili bez ztrát do 25). Vítězem se po přesvědčivém výkonu stalo družstvo Policie ČR. Za nimi se po vyrovnaném zápase, který se hrál jako poslední a rozhodoval o prvenství v turnaji, umístili Sněhuláci. 3. místo obsadil tým polikliniky Kopřivnice, 4. místo hasiči Štramberk a 5. místo místo hasiči ze Studénky – Butovic .

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice