Výcvik v reálných podmínkách

uvodV sobotu 26.4.2008 se naše jednotka zúčastnila odborné přípravy v Ostravě, kde si hasiči za reálných podmínek ověřili postupy a metody při zdolávání požáru v městské zástavbě.

Výcvik se konal v objektu společnosti Vítkovice, který je určen k demolici a nabízí tak jedinečnou možnost k provedení takovéhoto výcviku. Námětem cvičení bylo zdolání požáru v objektu. Hasiči si prověřili veškeré postupy a činnosti od příjezdu k místu zásahu – tzn. průzkum, vedení komunikace v radioprovozu, pohyb a orientace v neznámém prostředí za nulové viditelnosti, vyhledávání ohniska požáru, lokalizace a likvidace požáru. 

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice