Zásah jednotky č. 175

5. 9. 2016 – 15:22
Dopravní nehoda – únik provozních kapalin
Kopřivnice – Lubina, silnice II/480
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Jednotka vyjela na pokyn operačního střediska společně s kolegy ze stanice HZS MSK v Novém Jičíně k dopravní nehodě dvou osobních automobilů na silnici II/480 mezi Kopřivnicí a místní částí Lubina. Hasiči provedli protipožární opatření, zajistili místo nehody a provedli likvidaci úniku pohonných hmot u jednoho z havarovaných vozidel. Ke zranění osob naštěstí nedošlo. Po došetření nehody policií odtlačili hasiči vozidla na kraj vozovky. Během zásahu byla komunikace v obou směrech uzavřena, odklon dopravy po objízdných trasách zajišťovala městská policie.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice