Zásah jednotky č. 21

9. 2. 2015 – 16:27
Dopravní nehoda – únik provozních kapalin
Kopřivnice – Panská
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda osobního vozidla, které narazilo zezadu do linkového autobusu. Při nehodě došlo k drobnému úniku provozních kapalin. Hasiči zajistili místo nehody, zajistili likvidaci uniklých provozních náplní a po zadokumentování nehody odtlačili nepojízdné vozidlo, aby byl uvolněn průjezd na komunikaci v obou směrech. Nehoda se obešla bez zranění. V době, kdy se jednotky chystaly k odjezdu, byli hasiči operačním střediskem vysláni k další události – požáru elektroinstalace v sloupu veřejného osvětlení.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice