Zásah jednotky č. 29

24. 2. 2015 – 13:33
Dopravní nehoda – únik provozních kapalin
Kopřivnice – Lubina, obchvat Příbora, sil. I/58
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, HZSP SŽDC
Info: Dopravní nehoda nákladního automobilu, který za jízdy narazil hydraulickou rukou do konstrukce železničního mostu. Po nárazu došlo k silné deformaci vozidla a k úniku několika desítek litru hydraulického oleje na silnici a také do půdy u silnice. Hasiči provedli zabránění dalšímu úniku a provedli zasypání uniklého oleje sorbentem. Na místo se poté dostavila specializovaná firma, která provedla sanační práce vozovky i půdy. Železniční most byl poškozen jen povrchově, i přesto byla necelou hodinu zastavena železniční doprava z Příbora do Kopřivnice. Na místě Policie ČR, odbor životního prostředí a Povodí Odry. Nehoda se obešla bez zranění.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice