Zásah jednotky č. 29

24. 2. 2015 – 13:33
Dopravní nehoda – únik provozních kapalin
Kopřivnice – Lubina, obchvat Příbora, sil. I/58
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, HZSP SŽDC
Info: Dopravní nehoda nákladního automobilu, který za jízdy narazil hydraulickou rukou do konstrukce železničního mostu. Po nárazu došlo k silné deformaci vozidla a k úniku několika desítek litru hydraulického oleje na silnici a také do půdy u silnice. Hasiči provedli zabránění dalšímu úniku a provedli zasypání uniklého oleje sorbentem. Na místo se poté dostavila specializovaná firma, která provedla sanační práce vozovky i půdy. Železniční most byl poškozen jen povrchově, i přesto byla necelou hodinu zastavena železniční doprava z Příbora do Kopřivnice. Na místě Policie ČR, odbor životního prostředí a Povodí Odry. Nehoda se obešla bez zranění.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice