Zásah č. 1

2. 1. 2019 – 6:02
Požár – nízké budovy
Kopřivnice – Lubina 14
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Příbor, JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Lubina I
Info: Požár dřevné chatky, která byla zcela zasažená požárem již při příjezdu prvních jednotek. Hasiči vytvořili tři „C“ proudy a ihned zahájili hasební práce. V průběhu hašení hasiči nalezli tlakovou láhev, kterou vytáhli a ochlazovali. Následně byla za použití termokamery kontrolována její teplota. Poté bylo provedeno rozebrání konstrukce chatky a dohašování skrytých ohnisek. Posléze se jednotky vrátily na základy vyjma kopřivnické jednotky, která zůstala na místě zásahu a byla nápomocna vyšetřovateli příčin požáru a Policii ČR.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice