Zásah č. 10

1. 3. 2023 – 19:10
Požár – průmyslové objekty
Kopřivnice – Vlčovice, Průmyslový park 308
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: HZS MSK stanice Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, JSDH Frenštát p. R., JSDH Vlčovice
Info: Jednotky byly operačním střediskem vyslány k požáru zachyceného elektrickou požární signalizací v jednom z výrobních objektů v průmyslové zóně Vlčovice. Došlo k zahoření na jednom pracovišti, následné aktivaci systému a vyhlášení požární poplachu. Požár byl ještě v zárodku uhašen zaměstnanci podniku. Hasiči následně provedli kontrolu místa termokamerou pro vyloučení případných skrytých ohnisek.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice