Zásah č. 102

2. 11. 2022 – 13:55
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Francouzská 1194
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: HZS MSK stanice Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, HZS MSK stanice Nový Jičín
Info: Tři jednotky požární ochrany z 1. stupně poplachu byly vyslány k ohlášenému požáru v bytovém domě na ulici Francouzská. Po příjezdu jednotek na místo události hasiči souběžně s průzkumem zahájili tvorbu dopravního a útočného vedení. V bytě, z něhož vycházel kouř, byl zjištěn požár potravin na sporáku. Ten nakonec hasiči zlikvidovali jednoduchými hasebními prostředky. Prostory zasažené zplodinami hoření, byly přirozeně odvětrány.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice