Zásah č. 103

8. 7. 2018 – 1:11
Dopravní nehoda – únik provozních kapalin
Kopřivnice – Ke Koryčce 
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda, při které řidička osobního vozidla postupně narazila do dvou zaparkovaných automobilů. Původně byla událost ohlášena jako požár, neboť po kolizi z vozidla vycházel kouř. Jednalo se však pouze o směs pevných částic a plynů po iniciaci airbagů. Hasiči ihned po příjezdu zajistili místo nehody, provedli preventivní protipožární opatření a kontrolu na únik provozních náplní z havarovaných vozidel. Řidička nebyla zraněna. Po vyšetření nehody ze strany Policie ČR, zajistili hasiči odtažení vozidla aby nepřekáželo provozu a provedli závěrečný úklid komunikace.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice