Zásah č. 107

12. 7. 2018 – 20:43
Dopravní nehoda – se zraněním
Lichnov – silnice 1/58 
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Lichnov, JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda, při které osobního vozidla sjelo z vozovky a zastavilo se až po dalších 100 metrech nekontrolované jízdy na louce. Při nehodě se zranil řidič, který byl v době příjezdu jednotky již v péči zdravotníků. Hasiči ihned zajistili místo nehody, provedli preventivní protipožární opatření a kontrolu na únik provozních náplní z havarovaného vozidla. Původně byla událost ohlášena jako požár, neboť po kolizi z vozidla vycházel kouř. Jednalo se však pouze o směs pevných částic a plynů po iniciaci airbagů. Po příjezdu jednotky ze stanice HZS v Novém Jičíně se naši hasiči vrátili zpět na základnu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice