Zásah č. 108

24. 6. 2020 – 23:22
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Štramberská 1134
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, JSDH Příbor, HZS MSK Nový Jičín
Info: Celkem čtyři jednotky hasičů vyslalo operační středisko k nahlášenému požáru v panelovém domě na ulici Štramberská. Po příjezdu na místo se z bytu valil kouř a uvnitř se nacházela jedna osoba, která byla hasiči vyvedena. Následně bylo zjištěno, že se jedná o spálené potraviny, avšak kvůli silnému zakouření bylo nutné byt a chodbu odvětrat. Hasiči použili přetlakový ventilátor a pomocí termokamery proměřili teplotu okolo sporáku.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice