Zásah č. 108

24. 6. 2020 – 23:22
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Štramberská 1134
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, JSDH Příbor, HZS MSK Nový Jičín
Info: Celkem čtyři jednotky hasičů vyslalo operační středisko k nahlášenému požáru v panelovém domě na ulici Štramberská. Po příjezdu na místo se z bytu valil kouř a uvnitř se nacházela jedna osoba, která byla hasiči vyvedena. Následně bylo zjištěno, že se jedná o spálené potraviny, avšak kvůli silnému zakouření bylo nutné byt a chodbu odvětrat. Hasiči použili přetlakový ventilátor a pomocí termokamery proměřili teplotu okolo sporáku.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice