Zásah č. 113

28. 6. 2017 – 15:21
Požár – průmyslové objekty
Kopřivnice – Areál Tatry 1450
Technika:  CAS 24 T 815, AZ 30 Camiva, CAS 32 T 815
Zasahující jednotky: HZSP Tatra trucks, JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Příbor, JSDH Sedlnice, HZS MSK Bílovec, JSDH Frenštát p. R., JSDH Studénka
Info: Jednotka byla operačním střediskem povolána k požáru v objektu kalírny automobilky Tatra. Vzhledem k potenciálnímu velkému nebezpečí byly operačním střediskem vyslány jednotky z II. stupně požárního poplachu. Díky téměř okamžitému zpozorování požáru a jeho včasného ohlášení, nedostal oheň šanci ke svému volnému rozvoji a podařilo se jej lokalizovat v jeho zárodku. Předběžně vyčíslená škoda se přesto vyšplhala na 900 tis. Kč (dle veřejně dostupných údajů z webu Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje).

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice