Zásah č. 113

28. 6. 2017 – 15:21
Požár – průmyslové objekty
Kopřivnice – Areál Tatry 1450
Technika:  CAS 24 T 815, AZ 30 Camiva, CAS 32 T 815
Zasahující jednotky: HZSP Tatra trucks, JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Příbor, JSDH Sedlnice, HZS MSK Bílovec, JSDH Frenštát p. R., JSDH Studénka
Info: Jednotka byla operačním střediskem povolána k požáru v objektu kalírny automobilky Tatra. Vzhledem k potenciálnímu velkému nebezpečí byly operačním střediskem vyslány jednotky z II. stupně požárního poplachu. Díky téměř okamžitému zpozorování požáru a jeho včasného ohlášení, nedostal oheň šanci ke svému volnému rozvoji a podařilo se jej lokalizovat v jeho zárodku. Předběžně vyčíslená škoda se přesto vyšplhala na 900 tis. Kč (dle veřejně dostupných údajů z webu Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje).

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice