Zásah č. 119

31. 7. 2018 – 19:41
Dopravní nehoda – únik provozních kapalin
Kopřivnice – Obránců míru
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu, který vyjel mimo pozemní komunikaci a narazil do sloupu veřejného osvětlení. Po příjezdu na místo se zde již nacházela hlídka Policie ČR a dále se dostavila obecní policie. Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a odpojili AKU baterii. Únik provozních kapalin z havarovaného vozidla byl zachycen pomocí sorpčního posypu. Dále bylo řešeno  přes správce městských sítí odpojení poškozeného sloupu veřejného osvětlení od elektrické energie. Po příjezdu dopravní policie zajistila jednotka nasvětlení místa nehody a po jejím došetření pomohli hasiči naložit vozidlo na odtahový vůz, uklidili místo zásahu a vrátili se zpět na základnu. Nehoda se obešla bez vážného zranění.

 

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice