Zásah č. 12

24. 3. 2021 – 6:42
Požár – průmyslové objekty, sklady
Kopřivnice – Vlčovice, Průmyslový park 302
Technika: CAS 24 T 815, DA VW Transporter
Zasahující jednotky: HZS MSK Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, JSDH Frenštát pod Radhoštěm, JSDH Vlčovice
Info: Jednotka vyjela k hlášenému požáru v místnosti šaten. Požár byl zlikvidovaný zaměstnanci firmy pomocí přenosných hasicích přístrojů, avšak vlivem požáru došlo k prasknutí vodovodní trubky. Hasiči proměřili místo požáru termokamerou a zamezili dalšímu úniku vody. Během zásahu byla poskytnuta předlékařská pomoc jedné osobě, která byla následně převezena zdravotnickou záchrannou službou na kontrolu do nemocnice. Na závěr zásahu byl přivolán dopravní automobil s průmyslovým vysavačem, který zajistil vysátí uniklé vody z prasklé trubky.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice