Zásah č. 120

4. 8. 2018 – 14:37
Dopravní nehoda – se zraněním
Kopřivnice – Lubina, silnice č. 3/4824
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu, který vyjel mimo komunikaci a zůstal převrácený na střeše. Zraněného řidiče převezla záchranná služba do nemocnice k dalšímu oštetření. Hasiči zajistili místo zásahu, provedli protipožární opatření a zachytávali unikající provozní náplně z vozidla. Po došetření nehody ze strany dopravní policie zajistili hasiči převrácení vozidla zpět na kola, jeho odklizení z vozovky a závěrečný úklid komunikace. Po dobu zásahu byl provoz na silnici částečně omezen.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice