Zásah č. 127

31. 12. 2022 – 0:49
Požár – výškové budovy
Příbor – Fučíkova 1330
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky:  JSDH Příbor, HZS MSK stanice Kopřivnice, HZS MSK stanice Nový Jičín, JSDH Kopřivnice
Info: 1. stupeň požárního poplachu byl operačním střediskem vyhlášen po tísňovém volání oznamující zakouření společných prostor bytového domu na ulici Fučíkova v Příboře. Hasiči po příjezdu ihned započali s tvorbou dopravního a útočného vedení směrem k bytu, ze kterého vycházel kouř. Po vstupu do bytu byl zjištěn požár potravin a byla zde nalezena intoxikovaná osoba. Hasiči ji poskytli předlékařskou první pomoc a povolali na místo zdravotnickou záchrannou službu, která si postiženého převzala k dalšímu ošetření. Zakouřené prostory domu byly následně odvětrány a rizikové místa byly prověřny termokamerou. 

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice