Zásah č. 129

22. 8. 2018 – 22:40
Technická pomoc – uzavření tekoucí vody
Kopřivnice – Kadláčkova 1020
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Jednotky byly vyslány k zatopenému sklepu v bytovém domě na ulici Lidická. Hasiči průzkumem zjistili, že dochází k průniku vody kolem hlavního přívodu pitné vody do domu, zjevně příčinou havárie na vodovodu vně objektu. Na místo byla povolána rovněž pohotovostní služba provozovatele vodovodní sítě. Z technických důvodů bylo nutno uzavřít přívod do celého domovního bloku. Hasiči poté pomocí kalového čerpadla odčerpali vodu ze zatopených prostor. K opětovnému odčerpání vody, zejména z výtahové šachty, vyjížděli hasiči ještě následující den ráno.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice