Zásah č. 131

26. 7. 2017 – 9:05
Záchrana osob a zvířat – odchyt, záchrana zvířat
Kopřivnice – Vlčovice, Průmyslový park 305
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Hasiči byli vysláni k záchraně dravce, který vletěl do jedné z hal v Průmyslovém parku Vlčovice. Jednalo se o poštolku, která zůstala uvězněná uvnitř haly již několik dní. Hasiči odmontovali jeden ze světlíků na střeše budovy a pomocí teleskopických tyčí se snažili ptáka „nasměrovat“ k takto vytvořenému východu, nebo spíše výletu. Nakonec se poštolce za vydatné pomoci hasičů podařilo otvor ve střeše najít a odletěla do volné přírody.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice