Zásah č. 136

Kopřivnice – Obránců míru, silnice II/482
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu, který vyjel mimo pozemní komunikaci a narazil do betonové skruže. Zároveň s hasiči dorazila i posádka zdravotnické záchranné služby, která si vzala do své péče jednu zraněnou osobu a následně ji transportovala do nemocnice. Hasiči zajistili místo zásahu, provedli protipožární opatření, kontrolu na únik provozních kapalin a odpojili AKU baterii. Po došetření nehody ze strany dopravní policie bylo vozidlo za pomocí hydraulické ruky umístěné na vyprošťovacím automobilu (VYA T 815) přeneseno a odstaveno tak, aby nebránilo provozu na hlavní silnici. Následně hasiči provedli závěrečný úklid vozovky. Po dobu zásahu byla doprava řízena kyvadlově a při vyprošťovacích pracích byla silnice zcela uzavřena.