Zásah č. 140

15. 9. 2018 – 19:52
Dopravní nehoda – únik provozních kapalin
Ženklava – silnice II/480
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda dvou osobních automobilů. Hasiči po příjezdu na místo zajistili místo události a provedli protipožární opatření. Drobný únik provozních kapalin byl likvidován pomocí sorpčního posypu. Při nehodě se lehce zranily dvě osoby, o jejich ošetření se postarala zdravotnická záchranná služba. Po dobu zásahu byl na silnici částečně omezen provoz. Hasiči usměrňovali dopravu a po vyšetření nehody Policií ČR, provedly jednotky závěrečný úklid komunikace a odstavení nepojízdného vozidla mimo vozovku.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice