Zásah č. 141

Kopřivnice – Obránců míru, silnice II/482
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu, který vyjel mimo pozemní komunikaci, přerazil ochranné zábradlí nad mostkem a zůstal ležet na boku ve vzdálenosti asi 10 metrů od komunikace. Uvnitř se nacházela jedna zraněná osoba. Hasiči po příjezdu na místo okamžitě provedli zajištění místa nehody, protipožární opatření a současně začali pracovat na vyproštění zraněné osoby. Za pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení vytvořili hasiči prostor pro šetrný transport zraněného ven z vozidla, kde si ho převzala záchranná služba k dalšímu ošetření. Po vyšetření nehody Policií ČR bylo provedeno vytažení vozidla zpět na vozovku. K tomuto účelu vyjel na místo z centrální stanice v Novém Jičíně vyprošťovací automobil T 815 8×8. Po dobu záchranných a likvidačních prací byl provoz na silnici II/482 sveden do jednoho jízdního pruhu.