Zásah č. 15

11. 3. 2023 – 13:32
Požár – nízké budovy
Příbor – Lesní, ev. č. 24
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky:  JSDH Příbor, HZS MSK stanice Kopřivnice, HZS MSK stanice Nový Jičín, JSDH Kopřivnice
Info: Celý 1. stupeň požárního poplachu byl operačním střediskem svolán k požáru zahradní chatky. Hasiči po příjezdu na místo události zahájili hasební práce. K likvidaci požáru byly nasazeny dva „C“ proudy, jeden do vnitř a jeden vně budovy. Musela být rozebrána část vnějšího opláštění chatky i vnitřní izolace. Průběžně byl prováděn monitoring prostoru termokamerou. Zakouřené prostory byly přirozeně odvětrány a na místo byl povolán vyšetřovatel.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice