Zásah č. 150

2. 10. 2018 – 17:14
Dopravní nehoda – uvolnění komunikace, odtažení
Kopřivnice – Mniší
Technika: DA VW Transporter
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu, který z dosud nezjištěných příčin sjel mimo polní cestu a shodou nešťastných okolností spadl z cca 20 metrového srázu. Vzhledem k tomu, že místo dopravní nehody nebylo přesně označené a řidič nabouraného vozidla nebyl zraněn, šel k hlavní komunikaci a vyčkal na příjezd první jednotky. Hasiči po příjezdu na místo zdolali sráz a zajistili vozidlo proti dalšímu pohybu, zkontrolovali, zda nedošlo k úniku provozních náplní a odpojili AKU baterii. Jelikož na místě zásahu už nehrozilo žádné další nebezpečí, jednotky se vrátily zpět na základny a majitel si zařídil sám vyproštění vozidla.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice