Zásah č. 150

2. 10. 2018 – 17:14
Dopravní nehoda – uvolnění komunikace, odtažení
Kopřivnice – Mniší
Technika: DA VW Transporter
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu, který z dosud nezjištěných příčin sjel mimo polní cestu a shodou nešťastných okolností spadl z cca 20 metrového srázu. Vzhledem k tomu, že místo dopravní nehody nebylo přesně označené a řidič nabouraného vozidla nebyl zraněn, šel k hlavní komunikaci a vyčkal na příjezd první jednotky. Hasiči po příjezdu na místo zdolali sráz a zajistili vozidlo proti dalšímu pohybu, zkontrolovali, zda nedošlo k úniku provozních náplní a odpojili AKU baterii. Jelikož na místě zásahu už nehrozilo žádné další nebezpečí, jednotky se vrátily zpět na základny a majitel si zařídil sám vyproštění vozidla.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice