Zásah č. 151

3. 10. 2018 – 11:17
Dopravní nehoda – uvolnění komunikace, odtažení
Kopřivnice – Lubina 565
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu s přívěsným vozíkem a dodávky (bez zranění). Během jízdy se osobnímu vozidlu odpojil přívěsný vozík s dřevěnými trámy a nekontrolovatelně narazil do protijedoucí dodávky. Hasiči zabezpečili místo zásahu, provedli protipožární zabezpečení a odpojili AKU baterii. Hasiči ve spolupráci s Policií ČR kyvadlově řídili dopravu na pozemní komunikaci a po došetření nehody ze strany dopravní policie hasiči odtlačili dodávku a vozík mimo pozemní komunikaci a následně provedli závěrečný úklid vozovky.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice