Zásah č. 151

5. 9. 2017 – 19:05
Dopravní nehoda – se zraněním
Kopřivnice – Vlčovice, Průmyslový park
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Vážná dopravní nehoda osobního automobilku v průmyslové zóně ve Vlčovicích. Automobil ve vysoké rychlosti projel rovně přes kruhovou křižovatku. Neovladatelný automobil se pak řítil ještě několik desítek metrů a skončil na travnaté ploše před podnikem Dura. Při nehodě utrpěl řidič vážná zranění. Po ošetření byl vrtulníkem transportován trauma centrum ve fakultní nemocnici v Ostravě Porubě. Hasiči po příjezdu na místo asistovali záchranné službě při ošetřování pacienta, provedli protipožární opatření, zabezpečení místa nehody a při vyšetřování nehody ze strany Policie ČR osvětlovali místo zásahu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice