Zásah č. 156

5. 10. 2019 – 23:47
Technická pomoc – asistence při hledaní NVZ
Kopřivnice – Záhumenní 1161/3a
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: HZS MSK Nový Jičín, JSDH Kopřivnice
Info: Krátce před půlnocí byla kopřivnická jednotka spolu s kolegy ze stanice Nový Jičín vyslána do podniku „Green club“ v objektu hotelu Tatra s podezřením, že se uvnitř objektu nachází nástražné výbušné zařízení. Ještě před příjezdem jednotek požární ochrany byl evakuován inkriminovaný klub a bar, dále také hotel včetně přilehlých prostor. Poté hasiči postupovali dle pokynů velitele zásahu, který řídila Policie ČR. Vzhledem k závažnosti události musel být vytvořen a uzavřen perimetr, aby se zabránilo vstupu nepovolaných osob. Po příjezdu policejního psovoda a prozkoumání vnitřních prostorů klubu byl výskyt výbušniny vyloučen.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice