Zásah č. 157

2. 9. 2020 – 19:38
Technická pomoc – spolupráce se složkami IZS
Kopřivnice – Lubina 597
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dvě jednotky hasičů byly vyslány do místní části Lubina k dvěma osobám zasaženým elektrickým proudem. Po příjezdu na místo zásahu už byly obě zasažené osoby v péči zdravotnické záchranné služby. Hasiči zabezpečili místo zásahu a prověřili místo, kde k zasažení osob došlo. Jednotky požární ochrany jsou vysílány k takovým událostem především za účelem vytažení osob z nebezpečného prostředí, samozřejmostí je následná asistence záchranné službě s ošetřováním pacienta nebo při kardiopulmonální resuscitaci.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice