Zásah č. 157

2. 9. 2020 – 19:38
Technická pomoc – spolupráce se složkami IZS
Kopřivnice – Lubina 597
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dvě jednotky hasičů byly vyslány do místní části Lubina k dvěma osobám zasaženým elektrickým proudem. Po příjezdu na místo zásahu už byly obě zasažené osoby v péči zdravotnické záchranné služby. Hasiči zabezpečili místo zásahu a prověřili místo, kde k zasažení osob došlo. Jednotky požární ochrany jsou vysílány k takovým událostem především za účelem vytažení osob z nebezpečného prostředí, samozřejmostí je následná asistence záchranné službě s ošetřováním pacienta nebo při kardiopulmonální resuscitaci.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice