Zásah č. 16

24. 1. 2020 – 21:27
Planý poplach
Kopřivnice – Husova (zřícenina hradu Šostýn)
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T815-7
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Na základě oznámení občanů vyslalo operační středisko k průzkumu do oblasti lesa v okolí zříceniny hradu Šostýn dvě jednotky, aby prověřily možný požár v této lokalitě. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o skautskou akci, přičemž obávané ohnisko požáru představovaly louče a svíčky. Bohužel vozovka k inkriminovanému místu byla silně pokrytá ledem, tudíž směrem dolů byla pro zásahové vozidlo nesjízdná. Hasiči si proto na místo zavolali posypový vůz technický služeb a poté se bezpečně vrátili na základnu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice