Zásah č. 16

24. 1. 2020 – 21:27
Planý poplach
Kopřivnice – Husova (zřícenina hradu Šostýn)
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T815-7
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Na základě oznámení občanů vyslalo operační středisko k průzkumu do oblasti lesa v okolí zříceniny hradu Šostýn dvě jednotky, aby prověřily možný požár v této lokalitě. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o skautskou akci, přičemž obávané ohnisko požáru představovaly louče a svíčky. Bohužel vozovka k inkriminovanému místu byla silně pokrytá ledem, tudíž směrem dolů byla pro zásahové vozidlo nesjízdná. Hasiči si proto na místo zavolali posypový vůz technický služeb a poté se bezpečně vrátili na základnu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice