Zásah č. 164

5. 10. 2017 – 16:43
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Osvoboditelů 1211
Technika:  CAS 24 T 815, AZ 30 Camiva
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Příbor, JSDH Štramberk, HZS MSK Nový Jičín
Info: Všechny jednotky z prvního stupně požárního poplachu byly vyslány k bytovému domu na ulici Osvoboditelů, kde se z jednoho okna valil hustý kouř. Ihned po příjezdu započali hasiči s tvorbou dopravního a útočného vedení a současně prováděli průzkum. Bylo zjištěno, že se jedná pouze o spálené potraviny na plotně. Díky včasnému zpozorování nedošlo k jejich vzplanutí a přeskočení ohně na vybavení kuchyně. Po kontrole byly kouřem zasažené prostory odvětrány přetlakovou ventilací.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice