Zásah č. 19

1. 2. 2020 – 8:13
Požár – nízké budovy
Rybí 160
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: HZS MSK Nový Jičín, JSDH Štramberk, JSDH Kopřivnice, JSDH Příbor
Info: Všechny jednotky z prvního stupně poplachu byly operačním střediskem vyslány k požáru stolařské dílny do obce Rybí. Oheň se naštěstí nestihl výrazněji rozšířit, ale jedna osoba byla popálena a její stav si vyžádal letecký transport vrtulníkem na popáleninové centrum do fakultní nemocnice v Ostravě. Po lokalizaci a likvidaci požáru se hasiči zaměřili na vyhledávání skrytých ohnisek a odvětrání objektu. Bezprostředně od tohoto zásahu byla kopřivnická jednotka odvolána na únik plynu v bytovém domě do Kopřivnice na ulici Sportovní.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice