Zásah č. 19

1. 2. 2020 – 8:13
Požár – nízké budovy
Rybí 160
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: HZS MSK Nový Jičín, JSDH Štramberk, JSDH Kopřivnice, JSDH Příbor
Info: Všechny jednotky z prvního stupně poplachu byly operačním střediskem vyslány k požáru stolařské dílny do obce Rybí. Oheň se naštěstí nestihl výrazněji rozšířit, ale jedna osoba byla popálena a její stav si vyžádal letecký transport vrtulníkem na popáleninové centrum do fakultní nemocnice v Ostravě. Po lokalizaci a likvidaci požáru se hasiči zaměřili na vyhledávání skrytých ohnisek a odvětrání objektu. Bezprostředně od tohoto zásahu byla kopřivnická jednotka odvolána na únik plynu v bytovém domě do Kopřivnice na ulici Sportovní.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice