Zásah č. 19

10. 5. 2021 – 3:06
Požár – nízké budovy
Trojanovice 519
Technika: CAS 30 T 815-7, DA VW Transporter
Zasahující jednotky: JSDH Frenštát p. R., JSDH Trojanovice, Kunčice p. O., HZS MSK Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Příbor
Článek a foto na webu požáry.cz
Info: Po třetí hodině ranní byla kopřivnická jednotka vyslána k požáru rodinného domu do obce Trojanovice. Jednalo se o požár části domu, přístřešku a osobního vozidla. K likvidaci bylo nasezeno několik vodních proudů a celý zásah probíhal v dýchací technice. Zásah velmi komplikovaly povětrnostní podmínky, které způsobovaly rozfoukávání žhavých částí materiálů do okolí. Výše škody byla na místě předběžně odhadnuta na dva miliony korun.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice