Zásah č. 190

5. 10. 2020 – 16:07
Dopravní nehoda – se zraněním
Kopřivnice – Štramberk, silnice III/4821
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: HZS MSK Nový Jičín, JSDH Kopřivnice
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu na silnici III/4821 mezi Závišicemi a Štramberkem, který sjel mimo komunikaci a zůstal převrácený na střeše. Při nehodě byla zraněna jedna osoba. Hasiči po příjezdu k události zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zkontrolovali případný únik provozních kapalin. Po zadokumentování nehody Policií ČR byl na místo povolán vyprošťovací automobil T 815 VVN z novojičínské stanice, který pak vyzdvihl vozidlo a přemístil tak, aby nezasahoval do vozovky. Během vyprošťovacích prací byla silnice zcela uzavřena.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice