Zásah č. 192

9. 10. 2020 – 19:31
Dopravní nehoda – uvolnění komunikace, odtažení
Kopřivnice – Vlčovice, silnice I/58
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu, které skončilo mimo komunikaci. V době příjezdu jednotek na místo události se řidič již nacházel v péči zdravotníků záchranné služby. Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zkontrolovali případný únik provozních náplní z havarovaného vozidla. Po došetření nehody bylo vozidlo postaveno zpět na cestu pomocí speciálního vyprošťovacího automobilu T 815 VVN 8×8 se stanice v Novém Jičíně.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice