Zásah č. 198

1. 12. 2017 – 9:14
Záchrana osob a zvířat – zasypané, zavalené
Kopřivnice – Hanse Ledwinky 200 (vlakové nádraží)
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, HZS MSK Ostrava-Zábřeh, HZSP SŽDC Ostrava
Info: Hasiči byli operačním střediskem vysláni k záchraně osob, které byly zavaleny při demoličních pracích na zastřešení nástupiště na vlakovém nádraží v Kopřivnici. Na místo události byla v prvním sledu vyslána hned i speciální technika z krajské centrální stanice v Ostravě Zábřehu, kde je dislokován kontejner s technickými prostředky pro takové druhy zásahů. Pod troskami zůstali dva pracovníci firmy provádějící rozebírání ocelové konstrukce. Těm se jako zázrakem nestalo žádné vážnější zranění, přesto byli záchrannou službou odvezeni k dalšímu vyšetření do zdravotnického zařízení. Místo události si poté převzali hasiči Správy železniční dopravní cesty.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice