Zásah č. 20

11. 3. 2024 – 8:05
Požár – průmyslové objekty, sklady
Frenštát p. R. – Martinská čtvrt 1707
Technika: CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: HZS MSK stanice Kopřivnice, JSDH Frenštát p. R., Trojanovice., JSDH Kunčice p. O., HZS MSK stanice Nový Jičín, JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, HZS MSK stanice Bílovec, JSDH Příbor, JSDH Veřovice, JSDH Bordovice, JSDH Tichá, JSDH Lichnov, JSDH Mořkov, JSDH Hodslavice, JSDH Studénka, JSDH Frýdlant n. O., JSDH Brušperk, HZS MSK stanice Ostrava Fifejdy, HZS MSK chemická laboratoř Frenštát p. R.
Info:
Požár souboru průmyslových a skladových hal firmy zabývající se mytím plastových palet pro průmysl. Postupně byl vyhlášen 3. stupeň požárního poplachu. Na místě zasahovalo celkem 22 jednotek požární ochrany (6 profesionálních a 16 dobrovolných). Naše jednotka zajišťovala s velkokapacitní CAS kyvadlovou a v noci pak dálkovou dopravu vody na požářiště, další členové z posádky se zapojili do hasebních prací. Jednotka zasahovala na místě události nepřetržitě cca 24 hod.

 

Další info a foto na webu požáry.cz.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice