Zásah č. 200

23. 10. 2020 – 8:56
Dopravní nehoda – se zraněním
Kopřivnice – Lubina 45
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda osobního automobilu, který sjel mimo pozemní komunikaci a narazil do dalšího zaparkovaného vozidla u rodinného domu. Při nehodě byla zraněna jedna osoba, které byla poskytnuta předlékařská pomoc a poté byla předána do péče posádky zdravotnické záchranné služby. Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření, odpojili autobaterie a sorbentem zasypali únik provozních kapalin. Po zadokumentování nehody Policií ČR bylo vozidlo naloženo na vůz odtahové služby. Během záchranných a likvidačních prací byla silnice průjezdná pouze jedním jízdním pruhem a řízena kyvadlově.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice