Zásah č. 208

16. 11. 2020 – 23:48
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Francouzská 1197
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín, JSDH Štramberk, JSDH Příbor
Info: Všechny jednotky z prvního stupně poplachu byly operačním střediskem vyslány k požáru v jednom z bytů v panelovém domě na ulici Francouzská. Ihned po příjezdu na místo bylo současně s průzkumem vytvořeno dopravní a útočné vedení směrem k místu požáru. Před zasaženým bytem byla nalezena jedna osoba, kterou si ihned převzala záchranná služba. Uvnitř bytu hořelo vybavení kuchyně. Požár se podařilo hasičům lokalizovat během několika minut. Kromě jedné zraněné osoby byl ještě z bytu zachráněn pes, kočka a papoušek.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice