Zásah č. 23

14. 2. 2018 – 17:08
Požár – výškové budovy
Kopřivnice – Osvoboditelů 1211
Technika:  CAS 24 T 815, AZ 30 Camiva, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, JSDH Štramberk, JSDH Příbor, HZS MSK Nový Jičín
Info: Všechny jednotky zařazené do prvního stupně požárního poplachu byly vyslány k nahlášenému požáru jednoho z bytů panelového domu na ulici Osvoboditelů. Po příjezdu na místo provedli hasiči průzkum bytu a bylo zjištěno, že se jedná pouze o spálené potraviny na plotně. Díky včasnému zpozorování nedošlo k přeskočení ohně na vybavení kuchyně. Za pomocí termokamery hasiči proměřili, zda nemůže dojít k opětovnému vzplanutí a poté se jednotky vrátily zpět na své základny.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice