Zásah č. 23

8. 2. 2019 – 23:16
Dopravní nehoda – uvolnění komunikace, odtažení
Kopřivnice – Vlčovice, silnice 1/58
Technika: CAS 24 T 815
Zasahující jednotky: JSDH Kopřivnice, HZS MSK Nový Jičín
Info: Dopravní nehoda linkového autobusu, který sjel mimo vozovku a zůstal nakloněn na levý bok. Hasiči provedli důkladný průzkum místa zásahu, nebyla potvrzená žádná zraněná osoba. Dále bylo provedeno zajištění místa nehody a protipožární opatření (vozidlo bylo poháněno stlačeným zemním plynem – CNG). Speciální techniku k vyproštění vozidla si zajistil jeho provozovatel. Hasiči však byli po celou dobu až do uvolnění komunikace na místě události a použili i vzduchové zvedací vaky, pomocí kterých byla operativně upravována poloha autobusu pro jeho bezproblémové ukotvení k vyprošťovacímu automobilu.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice