Zásah č. 24

9. 3. 2022 – 9:28
Požár – nízké budovy
Frenštát pod Radhoštěm – Lomná 887
Technika: CAS 24 T 815, CAS 30 T 815-7
Zasahující jednotky: JSDH Frenštát p. R., JSDH Trojanovice, JSDH Kunčice p. O., HZS MSK stanice Kopřivnice, JSDH Kopřivnice, HZS MSK stanice Nový Jičín
Info: Obě kopřivnické automobilové cisterny byly vyslány k požáru střechy rodinného domu do Frenštátu p. R. Po příjezdu na místo se hasiči zapojili do hasebních prací a řídili se pokyny velitele zásahu. Následně bylo nutné rozebrat část střešní krytiny a proměřit konstrukci termokamerou. Posléze se jednotky postupně vracely na své základny a na místě události zůstala na dohled požářiště místní jednotka.

Tísňová telefonní čísla
150 Hasiči
155 Záchranná služba
158 Policie ČR
112 Jednotné evropské číslo
tísňového volání
Výstrahy ČHMÚ

Směnový kalendář

Webkamera Kopřivnice